PŘIHLÁŠENÍ

nebo

Registrace

Heslo by mělo být více než 6 sympatolů
or

Reviews

Alex

Už dlouho bydlím v zahraničí. Objednal jsem květinové předplatné na 6 měsíců od Flower Chef pro svoji rodinu jako připomínku mé lásky a vděčnosti. Maminka ráda dostává květiny každý měsíc. Říká, že naprosto spokojená s kvalitou servisu. Do kytic vložili tolik lásky a jsou dokonalé. Děkuji, že děláte radost moji rodině!

Friday November 9th, 2018

Sonya

Máme malý startup a pronajímáme si kancelář. Budova je stará a má docela těžkou atmosféru. Rozhodli jsme se to změnit. Pořídili jsme si do kanceláře různé vtipné vychytávky, vymalovali nábytek a hlavní věc – předplatili jsme doručování květin. Každý týden dostáváme novou, krásně voňavou kytici! Se službami a kvalitou jsme spokojeni. V kanceláři jsou čerstvé květiny, a produktivita našeho týmu stále roste.

Martin

Když jsem byl v zahraničí, objednal jsem květiny pro svoji přítelkyni. Byla příjemně překvapená. Vyrobila si vlastní kytici květin podle pokynů a tipů, které byly v krabici. Květiny vydržely dlouho a barvy dobře spolu ladily. Budu vás zase kontaktovat! Děkuji za skvělý servis!

Vovan

Objednala jsem z vašeho webu kytku. Uvažovala jsem o předplatném, ale nakonec jsem se rozhodla objednat zkušební verzi. Dostala jsem krásné květiny, pečlivě zabalené v krabici. Myslela jsem, že květiny jsou trochu zvadlé a hned jsem volala na zákaznickou podporu. Asistentka na telefonu mi řekla, že je to v pořádku, prostě mám dát kytku do vody. Následující den vypadaly nádherně. Květiny doručili více než před týdnem a jsou stále čerstvé!

Tokaev

Mohu potvrdit, že Flower Chef poskytuje vynikající zákaznický servis. Obě kytici dorazily včas, ve výborném stavu a s nespočtem úžasných květin! Perfektně rychlé doručení další den a příjemný servis pokaždé! Děkuji za skvělou práci!

Slavon

Potřeboval jsem dárek pro přítelkyni. Náhodou jsem narazil na váš web. Byl jsem mile překvapen sortimentem kytic. Květiny, které jsem objednal, dorazily další den akorát včas. Neviděl jsem je na vlastní oči, ale bylo mi řečeno, že květiny jsou ve velmi dobrém stavu a kytice je zajímavá a pestrá. Určitě se obrátím na vás znovu.

Mukhtar

Prostě miluji ty kytky, které jsem od vás dostala! Objednávala jsem „Kate“ jako dárek pro naši ředitelku a „Alexu“ jako dárek pro svoji kamarádku. Kytky dorazili včas, skvěle čerstvé. Květiny byly krásné a voňavé, část z nich ještě v poupatech. Dobrá práce a rychlé dodání. Děkuji!

Felix

Naše babička právě ztratila svého manžela. Je smutná z toho, že je sama a chybí jí dědeček. Všechna vnoučata se rozhodla posílat jí každý týden květiny. Všechny kytice vypadají krásně a jak dlouho vydrží! Babička říká, že se cítí milovaná a obklopená pozorností. Děkuji!

Chudaev

Krásné květiny za férovou cenu. Velmi profesionální, přátelský a pozorný servis. Každá krabice, kterou dostaneme, je krásná, výjimečná a plná nádherných květin! Kromě toho mají skvělé zákaznické služby. Díky! Budu objednávat i nadále.

Evžen Karas

Právě jsem prodloužil tříměsíční předplatné pro moji ženu. Těší se na čerstvé květiny každé 2 týdny. Je vždy tak nadšená, že dostane novou kytku a pokaždé chválí jejich kvalitu. Jednoduché ale krásné květiny, jak to má ráda. Rád ji vidím šťastnou. Děkuji vám!

Irena Karasová

Na svatbě nechceme mít milion blbostí, ale na kytky si potrpím. Dnes jsem otestovala květinové předplatné od Flower Chef, a jsem strašně šťastná, že jsem narazila na jejich web stránku. Za 2 měsíce budeme mít svatbu. Rozhodla jsem se, že si od nich objednám svatební kytici. Děkuji za vaši práci a kvalitní servis!

Flavio Maji

Kytice je jednoduchý a elegantní způsob vyzdobit obývací pokoj nebo kancelář. Na druhou stranu, kupovat čerstvé květiny každý týden může být někdy únavným úkolem. Takže jsem se rozhodla objednat předplatné na doručení květin. A je to neuvěřitelné! Květiny vydrží celý týden ve vodě, bez speciální výživy. Je to úžasné! Každá utracená koruna stojí za to. Budu doporučovat Flower Chef svým přátelům a kolegům.

left arrow
right arrow

Review form

Líbí se vám naše květiny?
Add a review