PŘIHLÁŠENÍ

nebo

Registrace

Heslo by mělo být více než 6 sympatolů
or

Poskládej svoji vlastní kytici, buď Flower Chef

Květinové předplatné a doručení květin, které si můžeš poskládat sám dle svého gusta

Předplatné DIY KVĚTINOVÝ BOX

Jak to děláme?

one

Vybereme si pro vás ty nejlepší, čerstvé a krásné květiny.

one

Naše květy jsou ještě v poupatech, abyste si mohli vychutnat jejich život i květy co nejdéle.

one

Dodáváme kytice ve speciálních přepravních boxech tak, aby byly v bezpečí a zdravé, dokud nebudou ve vašich rukách.

one

Spolu s kyticí zašleme instrukce, jak se starat o kytici a odkaz na náš recept. Bude to zábava, budete se cítit jako profesionál!

Květinové předplatné

Zkušební verze

Po objednávce získáte slevu na plnou verzi

1 měsíc předplatného

Kytice 2x za měsíc

1 měsíc předplatného

Kytice 3x za měsíc

1 měsíc předplatného

Kytice každý týden

Katalog
Flowers

DIY box do druhého dne

Kytice Rose

Kytice Millie

Kytice Red Charm

Kytice Violetta

Katalog

Hodnocení

left quote right quote

Kytice je jednoduchý a elegantní způsob vyzdobit obývací pokoj nebo kancelář. Na druhou stranu, kupovat čerstvé květiny každý týden může být někdy únavným úkolem. Takže jsem se rozhodla objednat předplatné na doručení květin. A je to neuvěřitelné! Květiny vydrží celý týden ve vodě, bez speciální výživy. Je to úžasné! Každá utracená koruna stojí za to. Budu doporučovat Flower Chef svým přátelům a kolegům.

Flavio Maji

Friday November 9th, 2018

left quote right quote

Na svatbě nechceme mít milion blbostí, ale na kytky si potrpím. Dnes jsem otestovala květinové předplatné od Flower Chef, a jsem strašně šťastná, že jsem narazila na jejich web stránku. Za 2 měsíce budeme mít svatbu. Rozhodla jsem se, že si od nich objednám svatební kytici. Děkuji za vaši práci a kvalitní servis!

Irena Karasová

left quote right quote

Právě jsem prodloužil tříměsíční předplatné pro moji ženu. Těší se na čerstvé květiny každé 2 týdny. Je vždy tak nadšená, že dostane novou kytku a pokaždé chválí jejich kvalitu. Jednoduché ale krásné květiny, jak to má ráda. Rád ji vidím šťastnou. Děkuji vám!

Evžen Karas

left quote right quote

Krásné květiny za férovou cenu. Velmi profesionální, přátelský a pozorný servis. Každá krabice, kterou dostaneme, je krásná, výjimečná a plná nádherných květin! Kromě toho mají skvělé zákaznické služby. Díky! Budu objednávat i nadále.

Chudaev

left quote right quote

Naše babička právě ztratila svého manžela. Je smutná z toho, že je sama a chybí jí dědeček. Všechna vnoučata se rozhodla posílat jí každý týden květiny. Všechny kytice vypadají krásně a jak dlouho vydrží! Babička říká, že se cítí milovaná a obklopená pozorností. Děkuji!

Felix

left arrow
right arrow
Všechna hodnocení

Registrovat

Heslo by mělo být více než 6 sympatolů
or

Odhalíme Vám kouzlo floristiky!

Ahoj!
Rádi vás poznáváme!
Jakmile jsme získali představu, že by to bylo super, kdyby obyčejní lidé mohli pochopit květiny o něco více a sledovat jejich život, rozhodli jsme se vytvořit květinový DIY set. Nejen že si naši zákazníci budou moci sami vyrobit vlastní kytice, budou mít také vždy čerstvé květiny doma, nebo objednají toto předplatné své matce či babičce. Rádi pro vás vybereme sadu barev, které budou pro tuto sezónu aktuální, otestujeme je a pak vám je zašleme.

Doufáme, že si náš nápad užijete a zůstanete s námi nadlouho.

Více